Programista C++

Diverse Consulting Group
  • Umowa o pracę Umowa

  • 2016 Rok założenia firmy

Firma Diverse Consulting Group Sp. z. o o dla jednego ze swoich klientów poszukuje osób na stanowisko: Starszego Programisty C++

Nasz klient jest firmą produkującą nowoczesne aplikacje oraz systemy IT. Obecnie zajmuje się także projektowaniem i wytwarzaniem oprogramowania związanego z rynkiem elektronicznej rozrywki.

Obowiązki:
- wyszukiwanie istniejących problemów i ich rozwiązywanie na różnych poziomach trudności,
- projektowanie, programowanie rozwijanie oprogramowania,
- wdrażanie rozwiązań oraz tworzenie dokumentacji,
- udoskonalanie testów automatycznych, itp.

Wymagania:
- min. 3 lata doświadczenia,
- doświadczenie w programowaniu przy użyciu języka C++ 11/14,
- znajomość technik projektowania obiektowego (OOP, SOLID),
- znajomość innych języków programowania: Java, C#, Python,
- znajomość: Jenkis, Git,
- doświadczenie w metodologii Agile (Scrum).

Oferujemy:
- pracę w międzynarodowym środowisku,
- ciągłą możliwość rozwoju,
- zatrudnienie bezpośrednio u klienta na umowę o pracę,
- wynagrodzenie dostosowane do posiadanego doświadczenia i umiejętności.

Prosimy zainteresowane osoby o aplikowanie, bądź przesyłanie CV bezpośrednio na adres: [email protected]