Junior Java/C++ Developer Centralnego Systemu Bankowego

Sigmar Recruitment Sp. z o.o.

do 5 650 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 2016 Rok założenia firmy

Język programowania
Inne

Dla jednego ze swoich klientów, jednego z największych banków w Polsce, poszukuję zmotywowanego i chętnego do nauki Juniora.

Klient oferuje:

• Umowę o pracę z darmową opieką medyczną, dofinansowaniem do karty sportowej oraz premie kwartalne
• Unikalną możliwość zdobycia doświadczenia oraz poznania architektury centralnego systemu bankowego
• Samodzielną i odpowiedzialną pracę nad ambitnymi projektami
• Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym i ambitnym zespole

Wymagania

Obowiązki:

• Projektowanie i implementacja nowych rozwiązań oraz utrzymanie istniejącego oprogramowania
• Konsultacje techniczne i współpraca z analitykiem aplikacji podczas analizy wymagań i testów
• Wsparcie procesu instalacji oprogramowania
• Wsparcie problemów w środowisku testowym i produkcyjnym
• Przygotowywanie dokumentacji projektu i implementacji rozwiązania

Wymagania:

• Umiejętność programowania w C++ lub Java
• Znajomość UML i dobre rozumienie obiektowych metodyk analizy i projektowania
• Znajomość architektury SOA i integracji rozwiązań IT w oparciu o usługi sieciowe (web services)
• Dobra znajomość angielskiego w mowie i w piśmie
• Absolwent informatyki lub pokrewnych studiów
• Dodatkowym atutem będzie znajomość systemu iSeries oraz umiejętność programowania w RPG IV ILE