Android Developer

New-Invest
  • Umowa o pracę Umowa

  • 2017 Rok założenia firmy

New-Invest jest certyfikowaną agencją doradztwa personalnego, która specjalizuje się w rekrutacjach z branży IT. Obecnie dla naszego Klienta, współpracującego ze szwedzką firmą zajmującą się produkcją samolotów bezzałogowych, poszukuję doświadczonego specjalisty na stanowisko:

Android Developer Miejsce pracy:  Szczecin/ możliwa częściowa praca zdalna - max 2 dni
Wynagrodzenie:  4500-10000 PLN netto B2B

Klient oferuje:
-pracę dla międzynarodowych Klientów w wielokulturowym, niejednorodnym środowisku
-płatny okres urlopowy dostosowany do potrzeb pracownika
-elastyczne godziny pracy
-możliwość częściowej pracy zdalnej
-współpracę z wysokiej klasy profesjonalistami
-pracę opartą na zasadach działania dużego pracodawcy lecz bez sztywnych reguł znanych z pracy w korporacji
-udział w projekcie nie maintenance-owym
-długotrwałą współpracę
-bony szkoleniowe

Wymagania

Obowiązki:
-współpraca przy tworzeniu innowacyjnego projektu dla szwedzkiej firmy produkującej samoloty bezzałogowe
-odpowiedzialność za programowanie Ground Control Station (aplikacja uruchamiana na tablecie)
-programowanie związane z nowymi funkcjonalnościami i tematami bliskimi zagadnienim badawczym ( np. programowanie zagadnień fizyki – np. wpływ wiatru na tor lotu)
-współpraca ze specjalistami współtworzącymi projekt Wymagania:
-doświadczenie w programowaniu w języku Android (aplikacje na smartfony i tablety)
-wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (współpraca z osobami anglojęzycznymi)
-doświadczenie w tworzeniu międzynarodowych projektów
mile widziana znajomość algorytmów (data processing, more complex calculation)