Programista Informatica PowerCenter

NBC Sp. z o.o.

14 000 - 15 000 zł netto

Poszukujemy Programisty Informatica PowerCenter do pracy w jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych banków w Polsce, który ma swoją siedzibę w Warszawie.

Wymagania

Obowiązki na tym stanowisku obejmują:
  • Prowadzenie prac projektowych i implementacyjnych w zakresie rozwoju hurtowni danych oraz systemów informacyjnych
  • Projektowanie algorytmów oraz implementację procesów ETL
  • Projektowanie baz danych i martów raportowo-analitycznych
  • Testowanie rozwiązań informatycznych
  • Opracowywanie specyfikacji technicznej oraz dokumentacji projektowej, technicznej i administracyjnej
  • Przygotowywanie odbiorów oprogramowania i uczestnictwo w przekazywaniu systemów do eksploatacji
Wymagania:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie z zakresu projektowania, implementacji oraz wdrażania rozwiązań ETL w oparciu o platformę Informatica Power Center, w środowisku bazy danych Oracle
  • Dobra znajomość platformy Informatica Power Center w zakresie budowy procesów ETL
  • Dobra znajomość RDBMS Oracle 9i / 10g w zakresie projektowania baz danych i aplikacji
  • Bardzo dobra znajomość SQL oraz znajomość PL/SQL
  • Znajomość zagadnień inżynierii systemów informatycznych oraz metodyki ich wytwarzania
  • Znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie umożliwiającym porozumiewanie się oraz czytanie dokumentacji i literatury technicznej

Mile widziane:
  • Doświadczenie z zakresu projektowania i programowania hurtowni danych oraz systemów informacyjnych dla instytucji finansowych
  • Wiedza teoretyczna i praktyczne doświadczenia w temacie Big Data
  • Znajomość zagadnień Business Intelligence (BI)
STAWKI : do 14-15 tys. zł netto B2B / do 10250 zł brutto UoP

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu mailowego na : [email protected]

Metodologia pracy

O NBC Sp. z o.o.

W NBC tworzymy oprogramowanie i ciągle szukamy innowacyjnych rozwiązań.

Pomagamy klientom z branży finansów, bankowości, mediów i nowych technologii poprzez m.in. rozbudowę zespołów deweloperskich, utrzymanie oprogramowania czy też rozwój systemów.