Administrator Systemów

MORM Sp. zo.o. - doradztwo personalne i szkolenia
  • Umowa o pracę Umowa

Baza danych
Narzędzia
Inne

MORM Sp. z o.o. - Doradztwo personalne i Szkolenia jest firmą wywodzącą się z branży rekrutacji i szkoleń. Dla naszych klientów pozyskujemy najlepszych kandydatów. Posiadamy bogate doświadczenie w doradztwie personalnym, projektach rekrutacyjnych i szkoleniach miękkich. W chwili obecnej dla naszego Klienta, firmy z branży teleinformatycznej z siedzibą we Wrocławiu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie
Numer referencyjny: AS/08

Nasz Klient oferuje:

  • przyjazną atmosferę pracy
  • stabilność zatrudnienia
  • przejrzystą ścieżkę kariery i system benefitów
  • udział w ciekawych projektach dla instytucji finansowych
  • dostęp do najnowszych technologii
  • możliwości rozwoju

Wymagania

Główne zadania:
  • Administracja, rozwijanie i utrzymanie systemów Linux
  • Utrzymanie wysokiej dostępności i wydajności usług
  • Projektowanie, wdrażanie poprawek oraz monitorowanie wydajności i błędów
  • Efektywne rozwiązywanie pojawiających się problemów
  • Zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa serwerów
  • Tworzenie i zarządzanie kopiami bezpieczeństwa
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej
Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w pracy z serwerami Web ( Nginx / Apache )
  • umiejętność zarządzania relacyjnymi bazami danych ( MySQL / PostgreSQL )
  • znajomość protokołów sieciowych i umiejętność konfiguracji usług hostingowych
  • znajomość zagadnień dotyczących bezpieczeństwa systemów
  • znajomość zagadnień z zakresu kryptografii
  • znajomość technologii wirtualizacji ( VMware / XEN / KVM )
  • praktyczna znajomość języków skryptowych
  • mile widziane doświadczenie w konfiguracji serwerów aplikacyjnych JEE