Młodszy Programista SQL

PGB HR

Agencja Personalna PGB HR dla swojego stałego Klienta - firmy z branży IT w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydata na stanowisko: Młodszy Programista baz danych ze znajomością C#
Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania

Zadania:
• tworzenie, rozwój aplikacji przeznaczonych dla kluczowych Klientów;
• rozwój bazy danych i tworzenie procedur składowanych;
• projektowanie zaawansowanych rozwiązań informatycznych wspierających prowadzenie biznesu;
• projektowanie oraz implementacja systemów ERP w technologii .NET.
• analiza potrzeb Klienta i dopasowywanie rozwiązania informatyczne dedykowanych dla konkretnych osób i firm.

Pożądane umiejętności i kompetencje:
• znajomość C# oraz środowiska Visual Studio;
• znajomość ASP. NET i ASP. NET MVC, a dodatkowo język SQL i PL/SQL.
• Wcześniejsze doświadczenie zawodowe nie jest wymagane!

Klient oferuje:
• rozwój w wielu obszarach: nie tylko jako programista, ale także jako analityk czy projektant systemów informatycznych;
• opiekę mentora oraz innych doświadczonych członków zespołu;
• pracę we własnym rytmie;
• stabilność zatrudnienia;
• elastyczne godziny pracy;
• system kafeteryjny m.in. kartę Multisport Benefit, prywatną opiekę medyczną czy bilety do kina.