Młodszy Specjalista ds. Aplikacji

  • Umowa o pracę Umowa

Baza danych
Framework
Inne

Mój klient to międzynarodowy koncern produkcyjny z branży telekomunikacji, którego siedziba zlokalizowana jest w woj. łódzkim. Firma oferuje ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku, możliwość rozwoju zawodowego oraz na prawdę bogaty pakiet benefitów.

Poszukuję aktualnie Młodszego Specjalisty ds. Aplikacji. Głównym zadaniem takiej osoby będzie wsparcie wewnętrzengo systemu firmy, poprzez zbieranie informacji od osób zgłaszających problemy z funkcjonowaniem systemu, analizę problemów, aż do zaproponowanie konkretnych rozwiązań i rozwój ww. systemu.

Dodam tylko, że firma jest otwarta na absolwentów kierunków informatycznych lub osoby z niewielkim doświadczeniem zawodowym.

Wymagania

Zadania: • utrzymywanie i rozwój aplikacji wspierających systemy produkcyjne
• wsparcie systemu MES (Manufacturing Execution System)
• analiza błędów występujących w systemach i ich usuwanie
• rozwiązywanie bieżących problemów związanych z urządzeniami i aplikacjami w obszarach informatycznych
• dostarczanie serwisu zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami
• poszukiwanie ulepszeń w zakresie poprawy wydajności i efektywności serwisu
• tworzenie dokumentacji technicznej i procedur w zakresie IT
• uczestnictwo w projektach

Wymagania:

• wykształcenie wyższe informatyczne
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• umiejętność programowania poparta doświadczeniem
• umiejętność zarządzania bazami danych
• mile widziane umiejętności programowania w środowisku .NET
• mile widziana znajomośc systemu SAP
• mile widziana znajomość baz danych SQL

Osoby zainteresowane proszę o kontakt na adres email: [email protected]