IBM Cognos Developer

Next Technology Professionals

5 000 - 7 000 zł netto

Język programowania
Narzędzia
Inne

Dla naszego klienta (globalnej firmy z sektora finansowego) poszukujemy osoby na                                                                             stanowisko

                                  (możliwość pracy zdalnej do 80%)
                                      Miejsce pracy: Warszawa

Osoba, której poszukujemy będzie zajmowała kluczowe stanowisko w strukturze firmy. Weźmie udział w rozwoju i utrzymaniu systemu oraz otaczających go aplikacji zgodnie z najwyższymi standardami.
Oferujemy:

Możliwość PRACY ZDALNEJ do 80% (cztery dni w tygodniu)

Elastyczne godziny pracy

Wynagrodzenie pozwalające na zatrudnienie bardzo dobrego specjalisty

Doskonałą lokalizację: siedziba firmy jest oddalona o 4 min spaceru od stacji metra

Szeroki pakiet benefitów (kartę multisport, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie dwujęzycznego przedszkola dla dzieci pracowników)

Wymagania

Wymagania:

Swobodna komunikacja lub doświadczenie w pracy w języku angielskim

Znajomość IBM Cognos (lub podobnych systemów)

Mile widziana znajomość technologii IBM Open Pages, Jira, GIT, Stash, HTML, Javascript

Firma zapewnia szkolenia w technologiach IBM.

Obowiązki:

Wytwarzanie zaawansowanych technicznie rozwiązań raportujących we współpracy z biznesem, w zgodzie z wymaganiami technicznymi oraz optymalizacyjnymi

Projektowanie, rozwijanie oraz utrzymanie systemu jak i otaczających go aplikacji

Zorientowanie na ciągłe doskonalenie produktów oraz własny stały rozwój

Metodologia pracy

O Next Technology Professionals

Next Technology Professionals świadczy profesjonalne usługi rekrutacyjne dopasowane do wymagań Klientów, znajdując najlepiej wykwalifikowanych kandydatów z branży IT. Dzięki dokładnej znajomości potrzeb klientów, jesteśmy w stanie połączeć potencjał wysokiej klasy specjalistów IT z wymaganiami danego stanowiska.