Senior PHP Developer/ Team Leader – Gdańsk – 5000 – 8000 zł/

Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff

5 000 - 8 000 zł netto

Język programowania
Baza danych

Dla naszego Klienta, Firmy działającej w różnych obszarach branży interaktywnej poszukujemy osób z doświadczeniem, na stanowisko: Senior PHP Developer/ Team Leader – Gdańsk – 5000 – 8000 zł/netto

Oferujemy:

- forma zatrudnienia umowa o pracę lub B2B
- pakiet medyczny
- wynagrodzenie od 5000 – 80000 zł/netto
- pakiet szkoleń

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected]
z dopiskiem w tytule wiadomości „ Senior PHP Developer Gdańsk"

Wymagania

Zakres obowiązków: - nadzór techniczny nad procesem wytwórczym aplikacji WWW/PHP,
- dobór narzędzi i podejmowanie decyzji architektonicznych dotyczących nowych systemów,
- współtworzenie aplikacji Web, integracja z systemami zewnętrznymi,
- nadzór nad zespołem programistów.

Wymagania:

- kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu systemów w technologii PHP/MySQL lub PostgreSQL.
- mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem
- znajomość PHP, JavaScript, SQL oraz technologii relacyjnych baz danych (PostrgreSQL i MySQL)
- praca z git/GitHub
- doświadczenie w pracy z systemem zarządzania projektami (Active Collab, JIRA)

Metodologia pracy

O Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff

Find Staff