Projektant Navision (Navision Developer)

Trust Consulting HR

Trust Consulting HR jest agencją doradztwa personalnego świadczącą usługi w zakresie rekrutacji specjalistów oraz menedżerów. Na rynku pracy działamy od 14 lat. Aktualnie dla naszego partnera na terenie Niemiec poszukujemy osoby na stanowisko: Projektant Navision
(Navision Developer)
Miejsce pracy: Berlin

Obowiązki:
Rozwój systemu MS Dynamics NAV 2009,
Integracja procesów w ramach programów,
rozwój interfejsów z innymi systemami,
Rozwój istniejących interfejsów.

Wymagania:
Doświadczenie w rozwoju Navision,
Znajomość zagadnień implementacyjnych (c/al, c/side, sql server),
Bardzo szczegółowa znajomość modułów systemu,
Zdolność do analizy i wdrażania procesów biznesowych w ramach systemu,
Doświadczenie w branży E- Commerce,
Dobra znajomości języka angielskiego,
Znajomości języka niemieckiego nie jest koniecznością.

Nasz Klient oferuje:
Pracę na różnymi zadaniami,
Pracę w ciekawych projektach dla znanych klientów przy wykorzystaniu
nowoczesnych technologii,
Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji na adres:
[email protected] bądź o kontakt telefoniczny: +48 604 941 146