Software Developer

SoftwarePlayground.co.uk Ltd.

5 000 - 7 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

Język programowania
Baza danych

Opis oferty

Oferujemy:
• pracę zdalną
• pracę z nowoczesnymi technologiami i ciekawymi projektami
• pracę w młodym, dynamicznym wielojęzycznym zespole
• duże możliwości rozwoju osobistego
• uczestnictwo w projektach międzynarodowych z możliwością wyjazdów
• długoterminową współpracę na atrakcyjnych warunkach
• wpływ na techniczny rozwój projektów
• pracę z najlepszymi standardami realizacji projektów IT
• specjalistyczne szkolenia i certyfikacje

Wymagania

Obowiązki:
• tworzenie oprogramowania (.NET) - oprogramowanie, testy, dokumentacja
• współpraca z zespołem programistów
• realizacja wymagań biznesowych i projektowanie odpowiednich rozwiązań technicznych
• udział w pełnym cyklu rozwoju oprogramowania zgodnym metodyką Scrum

Wymagania
• Znajomość C#, ASP.NET, LINQ, Entity Framework, SOLID, MSSQL, WEB API 2.
• Angielski wystarczający na zrozumienie dokumentacji.
• Wymagamy napisania testu dla osob, które nie posiadają certifikatu Microsoft.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia