Programista .Net

CORE Services
Język programowania
Baza danych
Framework

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, zdobywając doświadczenie w outsourcingu i rekrutacji do projektów informatycznych w całej Polsce oraz budując w tym czasie jedną z największych baz specjalistów w branży IT. Obecnie dla jednego z naszych Klientów z sektora bankowego poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Programista .Net
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
• projektowanie i tworzenie aplikacji webowych,
• rozbudowę i modyfikację istniejących systemów,
• projektowanie i optymalizację baz danych,
• pracę w zespole projektowym (Agile, Scrum)
• projektowanie oraz implementację z użyciem najnowszych rozwiązań technologicznych

Oferujemy:
• możliwość rozwoju zawodowego z wykorzystaniem nowoczesnej technologii,
• samodzielne stanowisko pracy,
• pracę w energicznym i ambitnym zespole,
• Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności,
• Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B),
• Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport),
• Długoterminową współpracę.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji prosimy o przesyłanie aplikacji na adres email: [email protected]

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Wymagania

Wymagania:
• dobra znajomość ASP.NET, C# i Microsoft .NET Framework,
• znajomość MS SQL Server
• samodzielność,
• chęć rozwijania swoich umiejętności i pogłębiania wiedzy,
• komunikatywność i zaangażowanie. Mile widziane:
• wiedza dotycząca tworzenia i wykorzystywania web/windows serwisów
• znajomość ORM (np. Entity Framework)
• umiejętności programowania aplikacji webowych z wykorzystaniem wzorca MVC
• praktyczna znajomość JavaScript, HTML5, CSS
• znajomość w teorii i praktyce systemów kontroli wersji (np. TFS) oraz wzorców projektowych.

Metodologia pracy

O CORE Services

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house’y.