ANALITYK BIZNESOWY

CORE Services

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, zdobywając doświadczenie w outsourcingu i rekrutacji do projektów informatycznych w całej Polsce oraz budując w tym czasie jedną z największych baz specjalistów w branży IT. Obecnie dla jednego z naszych Klientów z sektora bankowego poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Wrocław

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju z wykorzystaniem najnowszych technologii
• Długoterminową współpracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności
• Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B)
• Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport)

Wymagania

Opis stanowiska:
• zbiór i analiza wymagań klienta biznesowego,
• formułowanie wymagań systemowych i uzgadnianie produktów analitycznych z interesariuszami,
• przygotowywanie produktów analizy biznesowej,
• współpraca z wewnętrznym klientem biznesowym oraz programistami i testerami,
• wspieranie obszarów biznesowych w przeprowadzaniu testów akceptacyjnych,
• wdrażanie rozwiązań informatycznych, wsparcie w zakresie ich użytkowania,
• przygotowywanie dokumentacji analitycznej. Oczekiwania wobec kandydatów:
• doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,
• umiejętność modelowania procesów biznesowych, definiowania przypadków użycia,
• znajomość Enterprise Architekt (lub innych narzędzi CASE),
• praktycznej znajomości BPMN, UML,
• umiejętność rozwiązywania problemów,
• znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie oraz pisanie dokumentacji technicznej.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji prosimy o przesyłanie aplikacji na adres email: [email protected]

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

Metodologia pracy

O CORE Services

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house’y.