.NET & Sharepoint Developer

Power Media S.A.
Framework
Inne

Dla naszego szwajcarskiego Klienta,firmy produkcyjnej budującej oddział w Polsce poszukujemy obecnie specjalisty na stanowisko .Net Developer & Sharepoint Developer. Możliwa praca w biurze we Wrocławiu, bądź praca zdalna. Osoba zajmująca to stanowisko ma docelowo zajmować się tworzeniem oraz rozwojem aplikacji wewnętrznych dla działów sprzedażowych i produkcyjnych
całej firmy (nie tylko polskiego oddziału).

Klient oferuje między innymi:

Pracę pełną wyzwań w globalnym zespole specjalistów
Długotrwałą współpracę w oparciu o umowę o pracę
Prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do lunchy, bezpłatne kursy językowe
Nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji
Eventy pracownicze, wyjazdy szkoleniowe

Wymagania

Zadania: Koordynowanie bieżącego rozwoju dedykowanego oprogramowania i aplikacji
Rozwijanie rozszerzeń funkcjonalnych na serwerze od opracowania wymagań do wdrożenia
Współpraca w ramach rozwoju interfejsów i innych aplikacji
Ponieważ rozwiązanie oparte jest na Sharepoint, który jest jednym z platform współpracy, do obowiązków należeć będzie również praca nad projektami ogólnego programu Sharepoint
Podróże służbowe – maksymalnie raz w miesiącu na 2-3 dni

Wymagania:

Bardzo dobra wiedza i umiejętności z zakresu programowania w ASP.net
Znajomość Sharepoint – wersji co najmniej 2010
Dobra/Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Ewentualną gotowość do odbywania podróży służbowych (1 raz w miesiącu na 2-3 dni)

Jednocześnie, działając na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Power Media S.A. z siedzibą przy ul. Grabiszyńskiej 241 B, we Wrocławiu (kod pocztowy: 53-234),
Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacji
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Metodologia pracy

O Power Media S.A.

Świadczymy usługi z zakresu tworzenia oprogramowania, rekrutacji i outsourcingu pracowniczego. Nasza platforma księgowa ifirma.pl wspiera tysiące przedsiębiorców w prowadzeniu biznesu.
Czerpiemy radość i satysfakcję z dostarczania klientom nowoczesnych rozwiązań technologicznych i organizacyjnych w dziedzinie informatyki. Nasi specjaliści uczestniczą w tworzeniu systemów informatycznych, wspierając klientów swoją wiedzą i doświadczeniem.