Java Developer

BetterSolutions

5 000 - 8 000 zł netto

Framework
Narzędzia
Inne

BetterSolutions jest firmą technologiczną z siedzibą w Gdańsku, która specjalizuje się w wytwarzaniu i implementacji wysokiej jakości systemów informatycznych. Naszą misją jest dynamiczny rozwój innowacji, które służą rozwojowi przedsiębiorstw w różnych dziedzinach gospodarki. Nasze systemy znajdują zastosowanie w rolnictwie, transporcie, logistyce, zarządzaniu i smart city. Działamy globalnie, realizując projekty komercyjne i badawczo-rozwojowe dla klientów i we współpracy z partnerami biznesowymi w Polsce i za granicą.

Wymagania

Twoimi zadaniami będą: udział w procesie wytwarzania oprogramowania we współpracy z całym zespołem
Współodpowiedzialność za procesy i metodyki wytwarzania oprogramowania w firmie
Czego od Ciebie oczekujemy:

minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu
dobra znajomość Spring, Hibernate, Java8, Maven, REST, SQL
mile widziana znajomość Angular, MongoDB, Linux
doświadczenie w pracy w środowisku Agile
dobre zdolności komunikacyjne i znajomość języka angielskiego
Dlaczego warto u nas pracować:

oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie (5.000-8.000 PLN przy umowie B2B za pracę w pełnym wymiarze)
produktywnie działamy w obszarze R&D, dlatego realizujemy ciekawe i nowatorskie projekty
proponujemy atrakcyjne udogodnienia / benefity – m.in. rozszerzony pakiet opieki medycznej, comiesięcznie zamawiane bony, budżet szkoleniowy, możliwość uczestnictwa w konferencjach, kursach, płatny urlop (do 26 dni), możliwość pracy zdalnej
pracujemy w dobrze skomunikowanym miejscu – Olivia Business Centre
mamy elastyczne godziny pracy (zaczynamy między 7:00 a 10:00)
pracujemy w przyjaznej atmosferze