Programista Java Gdynia

5 000 - 12 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

Język programowania
Framework
Inne

Opis oferty

Witam,
prowadzę rekrutację na rzecz jednej z gdyńskich firm - zatrudnienie bezpośrednio w ich strukturach (to nie jest outsorcing). Poszukuję Juniora i osobę na poziomie Middle - Java EE oraz w mniejszym stopniu JavaScript.

Wynagrodzenie od 5k do 12k na fakturę (możliwość negocjowania UP)
Płatny urlop!

Główny zakres działań: firma specjalizuje się w automatyzacji rozwiązań biznesowych. Główny (i dożywotni projekt) dotyczy aplikacji dla klienta z branży BPO, który zajmuje się obsługą finansową firm zewnętrznych.

Chętnie opowiem o szczegółach:
[email protected]
Telefon: 536 964 071

Pozdrawiam!

Wymagania

Standardowe obowiązki:
- Programowanie warstwy Front-End oraz Back-End za pomocą frameworków Spring i Vaadin
- Przygotowywanie usług REST dostosowanych do potrzeb klienta
- Uczestnictwo w projekcie według metodyki SCRUM (aktywne uczestnictwo w zespole)
- Uczestnictwo we wspólnych spotkaniach z klientami (dbałość o jak najlepszy przepływ informacji) Wykorzystywane technologie: Java EE, JS, Hibernate, Vaadin, Spring, REST, Webservice
A także narzędzia opracowane przez Attlassian oraz IBM (IBM FileNet, IBM BPM)

Firma oferuje:
- długofalowe i stabilne zatrudnienie w kilkunastoosobowym zespole doświadczonych specjalistów
- nowoczesne miejsce pracy
- prywatną opiekę medyczną
- możliwość wykupienia miejsca parkingowego w bardzo preferencyjnej cenie
- rodzinną i sprzyjającą atmosferę pracy
- kubek dobrej kawy na wejściu :)