Programista/ka PHP/ Magento

Orba Sp. Z.o.o.
  • Umowa o pracę Umowa

  • 21-30 pracowników Rozmiar firmy

  • 2010 Rok założenia firmy

  • http://orba.co/ WWW

Język programowania

Firma Orba Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem i realizacją nowych projektów poszukuje osoby do pracy na stanowisku Programista/ka PHP.

Oferujemy:
- Umowę o pracę, umowy o współpracę, jesteśmy w tej kwestii elastyczni
- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności, doświadczenia i wykonanego zadania testowego
- Pracę nad innowacyjnymi projektami dla lokalnych i globalnych marek
- Stałą wymianę doświadczeń i wiedzy
- Wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia
- Spotkania integracyjne – grill, wycieczki, zawody
- Pracę w oddziale Warszawa lub Lublin

Wymagania

Wymagania:
- Znajomość technologii PHP
- Zaangażowanie i pomysłowość
- Umiejętność analitycznego myślenia
- Chęć nauki nowych technologii pod okiem doświadczonych kolegów

Opis stanowiska:
- Tworzenie oprogramowania w technologii PHP
- Praca nad projektami e-commerce w technologii Magento
- Aktywny udział w spotkaniach projektowych
- Współpraca z innymi członkami zespołu w zakresie realizowanego projektu

Mile widziane:
- Doświadczenie w tworzeniu modułów Magento
- Znajomość CakePHP
- Znajomość GIT
- Znajomość technologii front-end (HTML5, CSS3, jQuery)
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Dodatkowym atutem będzie posiadanie certyfikatu Magento Certified Developer lub Magento Certified Developer Plus

Jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań, ale czujesz, że chcesz się rozwijać w dziedzinie e-commerce - napisz do nas, znajdziemy dla Ciebie miejsce!

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Spotkania integracyjne

O Orba Sp. Z.o.o.

We-commerce your business
Kim jesteśmy? Tworzymy rozwiązania dla branży e-commerce. Posiadamy bogate doświadczenie zdobyte podczas realizacji projektów dla klientów z całego świata. Nasze oprogramowania budujemy w oparciu o technologię Magento - lidera rozwiązań dla handlu internetowego.

Dlaczego my? Praca u nas to nieustające wyzwania i ciągłe doskonalenie swoich umiejętności. Jesteśmy zespołem z masą pomysłów, które konsekwentnie realizujemy we wszystkich naszych projektach. Koleżeńska atmosfera sprawia, że nawet po godzinach pracy chętnie spędzamy razem czas. Grillujemy, gramy w piłkę, biegamy albo ćwiczymy nasze umysły przy (nie tak prostych!) grach planszowych smile.gif

Będziez miał(a) okazję w praktyce sprawdzić takie technologie jak PHP7, Magento 2, Microsoft Azure, GIT, Ansible a Twoją pracę docenią klienci w Polsce, USA, Ameryce Południowej i w Azji!

Nie czekaj - dołącz do naszego zespołu! smile.gif