Programista Delphi

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Baza danych
Inne

Opis oferty

Miejsce pracy: Aleksandrów Kujawski
nr ref: DEL/072014/AK/POZIT2

Dla jednego z największych producentów opakowań w Polsce, który współpracuje z zakładami z branż: spożywczej, cukierniczej czy technicznej, poszukuję osób na stanowisko Programisty Delphi.

Oferowane warunki:
- Umowa o pracę, praca na pełen etat
- konkurencyjne wynagrodzenie
- pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Pytania i aplikację proszę przesyłać na [email protected].
Informacje można uzyskać także pod nr 539 971 179

Wymagania

Główne zadania na stanowisku:
- modyfikacja i dopisywanie nowych funkcjonalności
w istniejącym systemie
- projektowanie struktury bazy danych
- przygotowywanie skryptów SQL modyfikujących dane
i strukturę bazy danych
- tworzenie i aktualizowane dokumentacji technicznej
i funkcjonalnej

Wymagane kwalifikacje:
- wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
- min. 3-letnie doświadczenie w programowaniu w Delphi
w zakresie aplikacji bazodanowych
- znajomość Turbo Delphi 2006 oraz XE2
- znajomość baz danych firebird/interbase MS SQL
w zakresie zapytań, procedur oraz triggerów
- znajomość rozwiązań klasy ERP MIS
- znajomość języka angielskiego Mile widziane będzie:
- doświadczenie w prowadzeniu projektów wdrożeniowych
- znajomość procesów biznesowych z zakresu produkcja,
logistyka i zakupy-sprzedaż
- znajomość systemu księgowego Symfonia Forte
w zakresie tworzenia raportów
- umiejętność zarządzania środowiskiem wirtualnym
w oparciu o rozwiązania VMWare