Młodszy Programista Aplikacji Biznesowych

PGB HR

Agencja Personalna PGB HR, dla swojego stałego Klienta - firmy z branży IT zajmującej się projektowaniem i wdrażaniem zaawansowanych rozwiązań informatycznych poszukujemy osoby na stanowisko: Młodszy Programista Aplikacji Biznesowych
Miejsce pracy: Starachowice

Zadania:
• Tworzenie, rozwój aplikacji przeznaczonych dla kluczowych Klientów,
• Rozwój bazy danych i tworzenie procedur składowanych,
• Projektowanie zaawansowanych rozwiązań informatycznych wspierających prowadzenie biznesu,
• Analiza potrzeb Klienta i dopasowywanie rozwiązań informatycznych dedykowanych dla konkretnych osób i firm.

Wymagania

Pożądane umiejętności i kompetencje:
• Dobra znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL (procedury, indeksy, triggery, optymalizacja zapytań),
• Chęć do tworzenia aplikacji biznesowych.

Klient oferuje:
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia!
• Rozwój w wielu obszarach: nie tylko z zakresu programowania, ale również analityki, czy projektowania systemów informatycznych,
• Opiekę mentora - zespołu SCRUM oraz innych doświadczonych członków zespołu,
• Pracę we własnym rytmie,
• Stabilność zatrudnienia,
• Elastyczne godziny pracy,
• System kafeteryjny m.in. kartę Multisport Benefit, prywatną opiekę medyczną, czy bilety do kina.