Starszy Programista PHP Wrocław

New-Invest
  • Umowa o pracę Umowa

New-Invest jest certyfikowaną agencją doradztwa personalnego, która specjalizuje się w
rekrutacjach tylko z branży IT. Obecnie dla stałego Klienta poszukuje specjalistów na
stanowisko Starszy Programista PHP. Klient: międzynarodowa firma, z siedzibą w Anglii. Głównym zadaniem jest rozwój i wsparcie techniczne platformy SaaS. Współpracują z międzynarodowymi klientami. Oferują przyjazną atmosferę pracy oraz możliwość włączania w projekty własnych pomysłów.

Miejsce pracy: Wrocław
Wynagrodzenie: 10 000 – 15 000 netto B2B
Godziny pracy: ruchome, liczy się efektywność, ilość dni urlopowych dowolna, możliwość częściowej pracy zdalnej,
Czas rozpoczęcia pracy: od zaraz

Oferujemy:
- elastyczne godziny pracy,
- nowatorskie podejście do pracy,
- rozwój zawodowy,
- pracę z nowoczesnymi technologiami,
- przyjazną atmosferę,
- codziennie świeże owoce, soki, kanapki (możliwość wprowadzenia swojego ulubionego dania do menu firmy),
- lekcje angielskiego z lektorem,
- 7000 zł na skomponowanie własnego sprzętu do pracy,
- przede wszystkim bardzo luźną atmosferę ;)
A już niedługo pojawi się mini siłownia i stół do ping-ponga.

Etapy rekrutacji:
1. Rozmowa techniczna w biurze.
2. Rozmowa telefoniczna z zarządem w UK.

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu lub przesyłania aplikacji.

Wymagania

Zadania:
- wdrażanie nowych rozwiązań oraz wprowadzanie zmian kodu przy istniejącej aplikacji,
- rozwój i tworzenie od podstaw zaawansowanych aplikacji webowych, mobilnych oraz współpraca w ramach DevOps,
- rozwiązywanie problemów optymalizacyjnych oraz integracje między systemami,
- tworzenie i przeprowadzanie testów,
- tworzenie dokumentacji do kodu. Oczekujemy:
• Bardzo dobrej znajomości:
- PHP 5/7 (minimum 4 lata doświadczenia komercyjnego),
- jednego z frameworków Symfony3/Symfony2/Zend2,
- ORM np. Doctrine,
- MySql i/lub PgSql,
- wzorców projektowych,
- znajomości HTML, CSS, Javascript,
- znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- doświadczenia z REST APIs oraz integracje z aplikacjami webowymi i/lub mobilnymi,
- doświadczenia w tworzeniu testów jednostkowych oraz funkcjonalnych (phpunit, phpspec),
- zaangażowania, systematyczności oraz kreatywnego myślenia.

Dodatkowym atutem będzie:
- znajomość Symfony2 i/lub Symfony3,
- znajomość innych języków programowania jak Python lub Ruby,
- znajomość metodologii lean software development,
- znajomość metodologii Agile,
- doświadczenie lub znajomość architektury opierającej się o mikroserwisy,
- doświadczenie przy implementacji API dla aplikacji mobilnych,
- doświadczenie przy współpracy Sys Adminem,
- stosowanie praktyki continuous integration lub continous deployment.