Programista Java - WROCŁAW

Talentica
  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Baza danych
Framework
Narzędzia

Talentica – zespół specjalistów wspierający procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta poszukuje kandydata na stanowisko Programista Java.

Firma specjalizuje się w branży IT i zajmuje się dostarczaniem oprogramowania.

Oferta:
- Praca i rozwój kompetencji przy realizacji projektów IT w różnych technologiach
- Uczestniczenie w ambitnych projektach realizowanych dla klientów w Polsce i za granicą
- Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
- Nieformalna atmosfera i elastyczny czas pracy
- Wsparcie rozwoju – certyfikacje
- Współfinansowanie atrakcyjnego pakietu socjalnego (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie)

Wymagania

Wymagania:
- Znajomość technologii Java (JSE / JEE)
- Znajomość technologii webowych (HTML, CSS, JavaScript)
- Znajomość frameworków (Spring, Hibernate)
- Znajomość narzędzi webMethods poparta praktyką
- Znajomość Maven, DVCS (Git), MVC
- Znajomość baz danych Oracle
- Znajomość GWT
- Odpowiedzialność za realizowane prace i dostarczane produkty
- Rzetelne, skrupulatne i pragmatyczne podejście do powierzonych zadań
- Umiejętność pr acy w zespole
- Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji i zdobywania nowej wiedzy
- Wykształcenie wyższe kierunkowe

Obowiązki:
- Implementacja oprogramowania
- Rozwój funkcjonującego oprogramowania
- Projektowanie indywidualnych rozwiązań oraz dopasowanie aplikacji do potrzeb biznesowych i strategii organizacji

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy, prosimy o przesłanie CV na adres [email protected]