Programista Java

Agencja rekrutacyjna Jobfinder

11 000 - 15 000 zł netto

Język programowania
Framework

Rekrutuję dla Klienta: instytucja budżetowa realizująca projekty do ponad 60 000 usługobiorców w Polsce

STANOWISKO: Programista Java
LOKALIZACJA: Warszawa

Umowa na 12 miesięcy, płatne urlopy.

Wymagania

WYMAGANIA:
• Znajomość technologii: JEE, Spring, EJB3, Web Services
• Mile widziane GWT

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Tworzenie oprogramowania w oparciu o Java/JEE.
• Testowanie oprogramowania oraz uzupełnianie dokumentacji technicznej.
• Współpraca w zakresie uzgodnienia i opisania cech funkcjonalnych nowo tworzonego systemu informatycznego.

Metodologia pracy

O Agencja rekrutacyjna Jobfinder

Założona w 2002 roku, firma JOBfinder, ugruntowała swoją pozycję jako skuteczny dostawca usług rekrutacyjnych dla polskich i zagranicznych klientów. Specjalizujemy się w bezpośredniej rekrutacji wysokiej klasy pracowników na wszystkie szczeble w działach sprzedaży i zarządzania oraz stanowiska specjalistyczne.