Młodszy programista Java

AIT Solutions sp. z o.o.

4 000 - 8 000 zł netto

Język programowania
Inne

Specjalizujemy się w dedykowanych rozwiązaniach webowych. Obecnie realizujemy m.in. długofalowy projekt dla naszego Klienta z branży finansowej.

Poszukujemy osób, które na stałe chciałyby stać się częścią naszego zespołu w Warszawie lub w Toruniu (umowa o pracę lub współpraca firma - firma, w zależności od preferencji pracownika). Proponujemy pracę w ciekawym, rozwijającym projekcie. Zapraszamy do składania aplikacji.

W przesłanych cv prosimy o dopisanie klauzuli: Zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz.U. nr 133, poz. 883 z późn. zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Wymagania

Obowiązki:
• Tworzenie i rozbudowa zaawansowanych aplikacji biznesowych,
• Tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania:
• Minimum roczne doświadczenie w programowaniu w języku Java,
• Mile widziana znajomośc technologii JEE,
• Dobra znajomość HTML,CSS, JavaScript,
• Dobra organizacja pracy oraz komunikatywność.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowy parking
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Laptop służbowy

O AIT Solutions sp. z o.o.

Jesteśmy dostawcą dedykowanego oprogramowania dla czołowych firm z sektora telekomunikacyjnego i finansowego. Nasz zespół tworzą specjaliści z doświadczeniem w realizacji zaawansowanych projektów informatycznych. Od 2007 roku wspieramy biznes naszych Klientów.