Programista .Net (5-10 tys+Vat)

5 000 - 10 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

Język programowania
Framework
Inne

Dla klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Programista .Net.
Praca na podstawie własnej działalności gospodarczej. Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia kandydata ( ok 5-10 tys + Vat) Dla naszego klienta- jednego z największych i najszybciej rozwijających się sklepów on-line poszukujemy obecnie osoby na stanowisko

Programisty .Net

Obowiązki:
- tworzenie nowych aplikacji webowych oraz doskonalenie już istniejących
- projektowanie i realizacja autorskich rozwiązań zgodnie ze specyfikacją
- tworzenie dokumentacji dla realizowanych projektów

Wymagania

Oczekiwania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku (2-5 lat)
- umiejętność projektowania i implementacji aplikacji internetowych
- wymagana bardzo dobra znajomość C#
- wymagana dobra znajomość SQL
- wymagana znajomość HTML5, CSS i JavaScript
- mile widziana znajomość ASP.NET MVC lub Web API
- mile widziana znajomość AngularJS lub podobny framework
- mile widziana znajomość Entity Framework lub podobny framework
- mile widziana znajomość Git lub podobny SCM
- umiejętności pracy samodzielnie oraz w zespole