Continuous Integration Engineer

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Narzędzia

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko: Continuous Integration Engineer

Miejsce pracy: Gdynia

Obowiązki:

• Zarzadzanie cyklem wytwarzania oprogramowania przy zastosowaniu Continuous Integration wykorzystując narzędzie Jenkins;
• Wdrażanie i integracja nowych narzędzi;
• Konfiguracja i zarządzanie integracją systemów;
• Implementacja nowych technologii zgodnie z potrzebami projektów;
• Automatyzacja procesów.

Wymagania:

• Kilkuletnie doświadczenie w pracy przy tworzeniu lub rozwijaniu oprogramowania na stanowisku: Programista/Tester/Administrator Systemów;
• Wykształcenie wyższe techniczne;
• Znajomość narzędzi Continuous Integration;
• Znajomość systemów kontroli wersji, mile widziane: SVN, GIT ;
• Znajomość narzędzi automatyzujących budowę oprogramowania, mile widziane: SCons i Maven;
• Znajomość języków skryptowych UNIX/Windows;
• Umiejętność czytania kodu: Java i C++;
• Praktyczna znajomość metodyki Kanban;
• Dokładność w działaniu i zaangażowanie w pracę;
• Chęć rozwoju i poszerzania wiedzy;
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
• Mile widziana: znajomość branży finansowej.

Oferta:

• Pracę pełną wyzwań przy ciekawych i długoterminowych projektach przy rozwoju oprogramowania dla branży finansowej;
• Pracę w prestiżowej firmie w międzynarodowym środowisku (zespół w Gdyni liczy ok. 100 osób);
• Pracę w małym 5-osobowym młodym zespole;
• Stabilne zatrudnienie;
• Bogaty pakiet socjalny (karta Mutlisport, ubezpieczenie na życie, opieka medyczna Medicover, plan emerytalny, bonus roczny itp.);
• Elastyczny czas pracy;
• Komfortowo urządzone biuro;
• Nieformalny dress code;
• Udział w specjalistycznych szkoleniach.

Prześlij CV w języku angielskim (format .doc) na adres e-mail lub prześlij link do swojego profilu na portalu społecznościowym (Goldenline/Linkedin/) lub strony internetowej:

[email protected]

Przesyłając swoją aplikacje do Experis IT Konsultant prowadzący Twoją aplikację przedstawi Ci cały przekrój dostępnych ofert odpowiadających Twojemu doświadczeniu oraz oczekiwaniom.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

"I hereby express my consent to process my personal data included in my job offer by ManpowerGroup Sp. z o.o. or any other entity of the ManpowerGroup for recruitment purposes and once the recruitment process is closed, I agree that ManpowerGroup Sp. z o.o. with its registered seat in Warsaw, ul. Nowogrodzka 68 or any other entity of the ManpowerGroup places and processes my personal data in its database. I also express my consent to sending my personal data to third parties pursuant to the Personal Data Protection Act of 29th August 1997 (Journal of Laws of 2002, No. 101, position 926 as amended). I submit the data voluntarily. I have been informed about the right of access to the content of my data and about the possibility of correcting them."