Starszy programista rozwiązań w chmurze obliczeniowej

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

W związku z budową nowego zespołu zajmującego się rozwiązaniami w chmurze poszukujemy dla naszego Klienta osób zainteresowanych rozwojem kariery zawodowej na terenie Trójmiasta na stanowisku:

Starszy programista rozwiązań w chmurze obliczeniowej Miejsce pracy: Gdańsk

Obowiązki:

• Tworzenie nowych oraz rozwój już istniejących funkcjonalności oprogramowania;
• Bliska współpraca ze społecznością Openstack;
• Proponowanie i projektowanie innowacyjnych rozwiązań oraz promowanie ich w społeczności Openstack.

Wymagania:

• 4-letnie doświadczenie w rozwoju oprogramowania w środowisku rozproszonym związanym z wirtualizacją;
• Dobra znajomość obiektowych języków programowania (preferowany Python);
• Doświadczenie w rozwoju aplikacji wielkoskalowych;
• Doświadczenie w rozwoju API;
• Wykształcenie wyższe techniczne;
• Doświadczenie związane z rozwojem otwartego oprogramowania;
• Doświadczenie w obsłudze i konfiguracji systemu Linux;
• Praktyczna znajomość metodologii Agile;
• Doświadczenie w złożonych i technologicznie skomplikowanych projektach;
• Samodzielność, okazywanie własnej inicjatywy oraz wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne;
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
• Mile widziane: doświadczenie z technologiami wirtualizacyjnymi: KVM, QEMU, Libevirt, XEN.

Oferta:

• Stabilne zatrudnienie w prestiżowej międzynarodowej firmie o wysokiej kulturze organizacji;
• Możliwość tworzenia profesjonalnych rozwiązań na globalnej platformie opensourcowej;
• Kreatywne środowisko pracy;
• Dużą ilość wyzwań w zakresie rozszerzania istniejących, jak również projektowania nowych rozwiązań;
• Konkurencyjne wynagrodzenie;
• System bonusowy;
• Bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i karta Multisport);
• Bony lunchowe;
• Możliwość korzystania z obiektów sportowych finansowanych przez firmę;
• Przyjazna atmosfera pracy.

Prześlij CV w języku angielskim (format .doc) na adres e-mail:

[email protected]

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

"I hereby express my consent to process my personal data included in my job offer by ManpowerGroup Sp. z o.o. or any other entity of the ManpowerGroup for recruitment purposes and once the recruitment process is closed, I agree that ManpowerGroup Sp. z o.o. with its registered seat in Warsaw, ul. Nowogrodzka 68 or any other entity of the ManpowerGroup places and processes my personal data in its database. I also express my consent to sending my personal data to third parties pursuant to the Personal Data Protection Act of 29th August 1997 (Journal of Laws of 2002, No. 101, position 926 as amended). I submit the data voluntarily. I have been informed about the right of access to the content of my data and about the possibility of correcting them."