Programista JavaScript

Quartic Sp.z o.o.
Język programowania
Inne

Opis stanowiska: Konfiguracja nowych klientów i przygotowanie silnika rekomendacji do wdrożenia
Przygotowanie elementów strony z polecanymi produktami (widget rekomendacyjny) dla Klientów przy pomocy kreatora drag&drop.
Wsparcie działu sprzedaży w zakresie usług oferowanych przez firmę
Testowanie i sprawdzanie poprawności wdrożeń

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość JavaScript, HTML i CSS
Otwartość na poznawanie i rozwój swoich kompetencji w obszarze e-commerce
Bardzo znajomość języka angielskiego
Chęć uczenia się i poznawania nowych technologii
Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
Gotowość do pracy klimacie startup-owym gdzie atmosfera jest przyjazna i nie brakuje nowych zadań

Oferujemy:

Dobrą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole
Pracę w międzynarodowym środowisku
Atrakcyjną lokalizację biura – 7 minut piechotą od metra Racławicka
Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
Pyszną kawę w nieograniczonej ilości oraz świeże owoce ;)
Kilka benefitów do wyboru

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowe posiłki
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Szkolenia
  • Prysznic

O Quartic Sp.z o.o.

Dołącz do najszybciej rozwijającego się start-upu w Warszawie!