Senior Frontend Developer- eSport Solutions Sp. z o.o.

eSport Solutions Sp. z o.o.

10 000 - 15 000 zł netto

Język programowania
Framework
Inne

Firma eSport Solutions Sp. z o.o. jest właścicielem wiodących marek w branży esportu. Nasz serwis eSportLiveScore.com, udostępnia wyniki meczów esportowych na żywo, a także umożliwia zapoznanie się z przebiegiem turniejów z całego świata. Zajmujemy się również organizacją eventów esportowych, w tym ekskluzywnego turnieju Global Grand Masters, którego przebieg obserwuje ponad 2 miliony użytkowników. Wszystkie nasze serwisy odwiedzane są miesięcznie przez ponad milion osób, dlatego ważna jest dla nas również dobra komunikacja ze społecznością graczy oraz z fanami esportu. Jesteśmy młodą i bardzo dynamicznie rozwijającą się firmą, która zatrudnia obecnie ponad 40 specjalistów. Obecnie do naszego nowego projektu poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko Senior Frontend Developer.

Wymagania

Obowiązki:

tworzenie i rozwijanie aplikacji webowych w technologi HTML5 zgodnie z dobrymi praktykami OOP i standardami programowania przyjętymi w firmie
współpraca z analitykami oraz przedstawicielami biznesu przy definiowaniu i realizacji wymagań biznesowych
ciągły rozwój i udoskonalanie swojego warsztatu
dzielenie się wiedzą z koleżankami i kolegami
wykorzystywanie najnowszych trendów przy projektach

Wymagania:

min. 4 lata doświadczenia w programowaniu aplikacji webowych
bardzo dobra znajomość HTML, CSS, JavaScript i jQuery, angularjs
znajomość frameworków boostrap i ionic
mile widziana znajomość: nodejs, pixijs, webGL, cocos2dx-js
umiejętności efektywnego rozwiązywania problemów
umiejętności pracy w zespole
znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie
elastyczne godziny pracy
możliwość częściowej pracy zdalnej
współpracę z różnorodnym zespołem specjalistów z branży IT i marketingu
dużą swobodę w działaniu, możliwość wykazania się i poszerzenia swoich kompetencji
dostęp do potrzebnych w pracy narzędzi
opiekę medyczną
świeże owoce, jogurty, mleko, płatki i inne produkty spożywcze
częste wyjścia integracyjne, wspólne sesje growe
pozytywną energię do pracy i nieskończony zapas kawy ;)

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje