Agile PHP Developer

Quartic Sp.z o.o.
Język programowania
Baza danych
Inne

Zakres obowiązków: aktywny udział w zespole SCRUMowym w kontekście realizacji systemu rekomendacji

Nasze oczekiwania, czyli idealnie, jakbyś wiedział to wszystko:

Zagadnienia PHP* z naciskiem na programowanie obiektowe (5.3+)
JavaScript - np. na podstawie jakiegoś frameworku JS (model obiektów, zgodność przeglądarek itp)
Narzędzia kontroli wersji (SVN, ew. git)
JSON oraz potrafił stosować go w JS / php (opcjonalnie w node.js)
Metodyki agile / frameworku scrum
SQL na poziomie wystarczającym do optymalnej pracy z MySQL

nie obrazimy się, jeśli znasz:

Prekompilatora scss
Zagadnienia dotyczące wirtualizacji oraz cloud computing (XEN, amazon itp),
Rozwiązania związane z node.js
Model DOM w przeglądarce
Zagadnienia Continous * (Integration, Deployment, Improvement i powiązanych)
Narzędzia atlassian dot. testów i wdrożeń
Narzędzia dotyczące unit testów i testów integracyjnych
HTML oraz standardy z nim związae
Wykonywanie żądań REST oraz z nimi związanych zagadnień

działamy również z tym:

kolejki amqp
cacheowanie memcached
infrastruktura w AWS / inny cloud

Oferujemy:

pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, możliwość wzięcia udziału w innowacyjnych projektach
pracę w dobrej atmosferze, w młodym zespole
pracę w międzynarodowym środowisku
wynagrodzenie odpowiednie z doświadczeniem i umiejętnościami
i parę benefitów do wyboru :)

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowe posiłki
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Szkolenia
  • Prysznic

O Quartic Sp.z o.o.

Dołącz do najszybciej rozwijającego się start-upu w Warszawie!