Senior Java Developer

AP Uniapol Development Sp. z o.o.

Agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą. Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie i programowanie aplikacji biznesowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe
  • 3-6 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość technologii Java Swing lub FX
  • znajomość Oracle Database
  • mile widziana znajomość Java EE, Groovy, Grails
  • gotowość do odbywania podróży służbowych
  • kreatywność, otwartość na nowe wyzwania

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne warunki współpracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji poprzez stronę: http://uniapol.startpraca.pl/application...27365/0/1/

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883) ".

Metodologia pracy

O AP Uniapol Development Sp. z o.o.

Uniapol - zatrudniamy zawodowo