Web Developer - Warszawa

Antal International
Język programowania
Framework
Inne

Antal International jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy działającej w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, poszukujemy osoby na stanowisko: Web Developera

Wymagania

Opis stanowiska:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za stworzenie kompleksowej aplikacji Web 2.0 opartej o API. Wszelka niezbędna grafika zostanie dostarczona przez klienta.

Wymagania:

- bardzo dobra znajomosć HTML5/CSS/JavaScript oraz jQuery
- doświadczenie z AngularJS, Node.JS lub innym frameworkiem JavaScript MVC
- znajomość wszelkich technik oraz ograniczeń związanych z obszarem aplikacji webowych
- język angielski umożliwiający swobodną komunikację w międzynarodowych środowisku Dodatkowym atutem będzie:

- znajomość języka oraz framework'ów programowania backendowego (.NET, J2EE, Python etc.)
- znajomość języka francuskiego

Oferujemy:
- Możliwości rozwoju w tworzeniu innowacyjnych technologii i rozwiązań w sektorze usług telekomunikacyjnych
- Pełną wyzwań pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
- Współpracę opartą o własną działalność (B2B/kontrakt)

Metodologia pracy

Oferujemy

  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • międzynarodowe środowisko
  • współpraca oparta o kontrakt/B2B

O Antal International