.NET Developer

ITDiamonds

4 000 - 12 300 zł netto

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Opis oferty

Twórcza praca dla polskich oraz zagranicznych klientów.

Wymagania

Obowiązki:
  • tworzenie i rozwój istniejących aplikacji
  • kontakt z klientem
  • code review
Wymagania:
  • minimum rok doświadczenia w pracy języku C#
  • doświadczenie w pracy z .NET Framework 4.5.1
  • znajomość wzorca projektowego MVC, MVVM
  • znajomość SQL Server 2012
  • znajomość Visual Studio 2012 Premium
  • znajomość MongoDB
Mile widziane:
  • znajomość JavaScript
  • znajomość technologii Knockout.JS, Sammy.JS
  • windows 8.1 Enterprise
  • znajmość Resharper 8.1, Fiddler
Oferujemy:
  • twórczą pracę dla polskich oraz zagranicznych klientów
  • udział w zaawansowanych technologicznie oraz niezwykle ciekawych projektach
  • świetną atmosferę w zespole kreatywnych specjalistów
  • stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • wysokie wynagrodzenie
  • elastyczność pracy i działania
  • pakiet benefitów, m.in prywatna opieka medyczna