Java Developer

ITDiamonds

6 000 - 9 000 zł netto

Język programowania

Dla firmy eksperckiej specjalizującej się we wdrożeniach i serwisie systemów SAP, SAP Buisness Objects,
a także w tworzeniu portali oraz rozwiązań na urządzenia mobilne, która od ponad 10 lat działa na europejskim rynku IT, poszukujemy Java Developera.

Wymagania

Obowiązki:
  • programowanie w języku JAVA
  • analiza wymagań i projektowanie aplikacji w oparciu o środowisko J2EE
  • możliwość bezpośredniej współpracy z Klientami
  • tworzenie dokumentacji technicznej
Oferujemy:
  • możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożeniowym
  • dobrą atmosferę pracy w szybko rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia godzinowa, projektowa oraz roczna
  • motywacyjny system wynagradzania
  • system benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna)
  • liczne szkolenia certyfikujące
  • udział w innowacyjnych projektach dla najważniejszych firm w Polsce i za granicą
  • dostęp do nowoczesnych technologii, narzędzi i metod pracy
Wymagania:
  • znajomość języka angielskiego (w stopniu pozwalającym zrozumienie dokumentacji technicznej)
  • praktyczna umiejętność programowania w języku JAVA
  • wykształcenie wyższe (studenci ostatniego roku)
  • chęć poznawania nowych technologii i ciągłego rozwijania swoich umiejętności
Mile widziane:
  • znajomość środowiska J2EE (EHB, JSF, JBoss Seam , Liferay Framework)
  • administrowanie serwerami JBoss, Tomcat
  • doświadczenie w pracy z Windows Server, Active Directory
  • doświadczenie na podobnym stanowisku