Kierownik Projektu

NBC Sp. z o.o.

10 000 - 16 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

Język programowania
Inne

Szukamy doświadczonego PM, który będzie zarządzał organizacją pracy zespołu (Web Developerów, Analityków oraz Testerów). Projekty dotyczą rozwijania i utrzymania przeglądarek internetowych. Szukamy osoby z pasją i zaangażowaniem w to, co robi:)

Zadania:

• Zarządzanie projektami firmy
• Zarządzanie organizacją pracy zespołu
• Koordynacja współpracy i utrzymywanie relacji z dostawcami zewnętrznymi
• Zarządzanie i dbałość o jakość dokumentacji projektowej
• Zaangażowanie w usprawnianie procesów zarządzania portfelem projektów i projektami

Wymagania

Wymagania:

• Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Kierownika Projektu
• Mile widziane doświadczenie jako PM w podobnym obszarze działań
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Dobre techniczne podstawy z zakresu programowania (np. C++, web dev)
• Umiejętność współpracy z wyższą kadrą menedżerską i Zarządem
• Mocne zorientowanie na rezultat i pracę zespołową
• Umiejętność wyznaczania priorytetów dla siebie i innych
• Wysoka kultura osobista oraz umiejętność mediacji i rozwiązywania konfliktów na poziomie najwyższej kadry zarządzającej

Oferujemy:

• Możliwość pracy w zespole doświadczonych i utalentowanych inżynierów w międzynarodowej organizacji
• Przyjazne i dobrze wyposażone miejsce pracy
• Elastyczne środowisko pracy by Cię zainspirować, pobudzić Twoją produktywność i pozwolić cieszyć się czasem spędzanym w pracy
• Udział w tworzeniu świetnego produktu używanego przez miliony ludzi na całym świecie
• Wsparcie w rozwijaniu i podnoszeniu Twoich umiejętności na najwyższy poziom - IT jest szybko rozwijającym się światem i najważniejsze to nie pozostawać w tyle ;)