Programista .Net

Pioneer Pekao Investment Management S.A.

7 500 - 10 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Inne

Pioneer Pekao Investment Management S.A.poszukuje kandydata do pracy na stanowisko: Programista .Net

Wymagania

Przewidywany zakres obowiązków:

- tworzenie, utrzymanie i rozwój aplikacji serwerowych, webowych i rozproszonych (planowanie architektury systemów, analiza biznesowa i systemowa, programowanie, testy, wdrożenie, serwis)
- prowadzenie projektów informatycznych dotyczących rozwijanych oraz wdrażanych systemów
- nadzór nad wdrożeniami i serwisem prowadzonym przez zewnętrznych dostawców
- opracowywanie dokumentacji technicznej i użytkownika
- poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań (narzędzi, metodologii) informatycznych

Wymagania stawiane kandydatom:

- co najmniej 5-letnie doświadczenie w projektowaniu i programowaniu aplikacji
- doświadczenie w projektowaniu aplikacji z wykorzystaniem design patterns i zasad SOLID
- doświadczenie w realizacji projektów z wykorzystaniem zarówno metodyk agile jak i klasycznych
- doświadczenie we wdrażaniu rozproszonych rozwiązań informatycznych (m. in. SOA)
- bardzo dobra znajomość środowiska .NET i języka C#
- bardzo dobra znajomość kilku spośród następujących technologii webowych: ASP.NET MVC, ASP.NET, WebServices, JavaScript, Ajax, CSS, BootStrap, AngularJs
- bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych (MS SQL Server, Informix)
- bardzo dobra znajomość MS SQL Integration Services, Analysis Services, Reporting Services
- doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu rozwiązań klasy Business Intelligence
- doświadczenie w tworzeniu oprogramowania dla sektora zarządzania aktywami, funduszy inwestycyjnych, lub znajomość funkcjonowania instrumentów i rynków finansowych
- kreatywność i umiejętność analitycznego myślenia
- komunikatywność i umiejętność współpracy z użytkownikami biznesowymi
- znajomość języka angielskiego
- mile widziana znajomość środowiska MS BizTalk

Metodologia pracy

Oferujemy

  • rozbudowany pakiet socjalny
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • szeroki zakres szkoleń oraz kursy językowe
  • perspektywy rozwoju zawodowego
  • pracę w międzynarodowej spółce o ugruntowanej pozycji na rynku

O Pioneer Pekao Investment Management S.A.

Pioneer Pekao Investment Management S.A. jest jedną z największych w Polsce firm wyspecjalizowanych w zarządzaniu aktywami.