Java Developer

NEW-INVEST

5 000 - 9 000 zł netto

Miejsce pracy: Kraków, ul. Królewska Widełki: 5000 – 7000 PLN netto – umowa o pracę

Co oferujemy?
Rozwojową pracę przy ciekawych projektach w przyjaznym środowisku
Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę na czas nieokreślony)
Uczestnictwo w szkoleniach zawodowych
Udział we wszystkich etapach realizacji projektu (od fazy projektowej po wdrożenie) dzięki czemu kandydat staje się współautorem projektu

Opis stanowiska:
rozwój i programowanie w języku Java
kwalifikacja i selekcja najlepszych komponentów
Opracowywanie dokumentów technicznych i wykonywanie prototypów
Implementacja różnych technik
Testowanie jednostkowe i integracyjne

Wymagania:
Doświadczenie w Java /J2EE (minimum rok zawodowego doświadczenia)
Znajomość serwisów Web, REST, CMS , Oracle, Spring, SQL, Vaadin
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Wymagania

CV proszę perzsyłać na j.mkoł[email protected]