SAP SD Konsultant Warszawa

New-Invest
  • Umowa o pracę Umowa

New-Invest jest certyfikowaną agencją doradztwa personalnego, która specjalizuje się w
rekrutacjach tylko z branży IT. Obecnie dla stałego Klienta poszukuje specjalistów na
stanowisko SAP SD.

Klient: międzynarodowa firma o ugruntowanej pozycji lidera z branży odzieżowej, posiadająca wiele oddziałów zarówno w kraju jak i poza jego granicami. Kluczowym zadaniem jest utrzymanie bezproblemowych zakupów Internetowych.

Miejsce pracy: Warszawa
Wynagrodzenie: 15000 – 18000 brutto Umowa o Pracę, 15000 – 20000 B2B
Czas rozpoczęcia pracy: od zaraz

Oferujemy:
- długoterminową współpracę,
- ugruntowaną pozycję w firmie,
- wiele projektów z wykorzystaniem nowoczesnych technologii np. SAP HANA, Fiori, UI5,
- pracę w szybko rozwijającym się międzynarodowym środowisku,
- pracę w młodym zespole,
- opiekę medyczną,
- pakiet sportowy,
- praca w centrum miasta w dogodnej lokalizacji.

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu lub przesyłania aplikacji.

Wymagania

Zadania:
- wsparcie IS-Retail i SAP SD,
- analiza przyczyn,
- ocena i analiza wymagań,
- współpraca z Competency Centre,
- rozwój strategii badań,
- integracja z innymi systemami niż SAP.

Oczekujemy:
- wykształcenia wyższego informatycznego bądź z zakresu informatyki, informatyki gospodarczej, albo podobnych dziedzin,
- 3-5 lat doświadczenia w zarządzaniu IT z wykorzystaniem umiejętności w zarządzaniu projektami, wsparciu IT
- duże doświadczenie w różnych modułach SAP Retail: SAP SD (dostosowywanie), FI (wymagany do księgowania przychodów),
- wymagana znajomość metodologii rozwoju
- cenimy wiedzę z zakresu ITIL.