Programista Adobe Flex –Junior

Agencja rekrutacyjna Jobfinder
Inne

Naszym Klientem jest instytucja budżetowa realizująca nowatorski projekt informatyczny. W związku z tym do swojego zespołu w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko: Programista Adobe Flex –Junior
Nr Ref: WAK14PADOBE Warszawa

Zadania:

Zbieranie i analiza wymagań odnośnie dużego (ogólnopolskiego) systemu informatycznego – w zakresie niezbędnym dla wykonania zadań programistycznych,
Programowanie oraz testowanie (w tym tworzenie scenariuszy testowych),
Dokumentowanie wykonanej pracy (w tym komentowanie kodu źródłowego),
Tworzenie dokumentacji projektowej ( opis słowny oraz diagramy UML) w zakresie rozwiązań opartych o technologię Adobe Flex.

Wymagania:

Minimum 2 lata na podobnym stanowisku,

Umiejętności programistyczne w zakresie Adobe Flex (ActionScript 3/4),
Umiejętność posługiwania się środowiskiem programistycznym (Flex Builder 3/4, Subversion),
Znajomość technik programowania obiektowego (Object Oriented Modeling),
Podstawowa znajomość wzorców projektowych,
Znajomość zasad modelowania w Unified Modeling Language,
Praktyczna podstawowa znajomość relacyjnych baz danych (umiejętność instalacji środowiska bazodanowego, stworzenia bazy danych tabel i relacji pomiędzy tabelami),
Umiejętności pracy z wykorzystaniem repozytoriów kodu (np. SVN).

Mile widziane:

Znajomość Parsley,
Znajomość Cairngorm Persistence,
Znajomość Web Services (głównie wykorzystanie istniejących, mile widziana umiejętność samodzielnego projektowania),
Umiejętność dostosowania kodu do potrzeb narzędzi do automatyzacji testów (QTP, FlexMonkey),
Umiejętność pisania testów jednostkowych (FlexUnit 4),
Znajomość Maven.

Oferujemy:

Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
Pracę przy dużym projekcie informatycznym,
Pracę od Poniedziałku do Piątku w godz. 8.00- 16.00 ,
Umowę o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:
[email protected]
Tel:607 583 634
W tytule proszę umieścić Nr Ref: WAK14PADOBE

Prośba o umieszczenie na CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)"

Metodologia pracy

O Agencja rekrutacyjna Jobfinder

Założona w 2002 roku, firma JOBfinder, ugruntowała swoją pozycję jako skuteczny dostawca usług rekrutacyjnych dla polskich i zagranicznych klientów. Specjalizujemy się w bezpośredniej rekrutacji wysokiej klasy pracowników na wszystkie szczeble w działach sprzedaży i zarządzania oraz stanowiska specjalistyczne.