Senior Front-end Developer

G-force

G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG. Dla naszego Klienta, lidera w branży wyszukiwania tanich połączeń lotniczych, poszukujemy specjalisty od frameworka AngularJS.

Wymagania

Zatrudniona osoba w dużej mierze będzie odpowiedzialna za finalny kształt produktu, wybór technologii, wybór kierunku rozwoju produktu, review kodu i budowanie zespołu wykwalifikowanych osób.
Pozostałe obowiązki, to m.in.: · Koordynowanie oraz współtworzenie architektury dużej aplikacji webowej

· Budowanie nowych modułów

· Optymalizacja serwisów pod kątem wydajności

· Nadzór nad jakością tworzonego kodu
Profil poszukiwanej osoby:

· Z doświadczeniem w budowaniu od podstaw dużych aplikacji webowych

· Min. 5 letnie doświadczenie na stanowisku Front-end Developer

· Z dobrą znajomością frameworka AngularJS

· Znajomością JavaScript, HTML, CSS

· Język angielski na poziomie komunikatywnym
Preferowane doświadczenie:

· W tworzeniu aplikacji opartych o WebService

· W pracy z systemami automatycznego testowania funkcjonalnego i wydajnościowego

· W konfigurowaniu i programowaniu systemów CMS
Mile widziana znajomość:

· PHP OOP

· Frameworków Kohanda/Zend

· SVN

· GIT

Benefity:

· Opieka zdrowotna

· Ubezpieczenie na życie

· Karta Multisport

· Świeże owoce dostarczane do biura 2 razy w tygodniu

· Możliwość korzystania z masaży relaksacyjnych podczas pracy

· Możliwość pracy zdalnej

· Możliwość tymczasowej relokacji do biur w Warszawie, Rumunii, Ukrainie lub Wietnamie