Administrator Windows

Ineva Services Limited S.K.A.

W związku z dynamicznym rozwojem firma Ineva Services Limited zatrudni osoby na stanowisko: Administrator Windows

Miejsce pracy: Opole (praca stacjonarna)

Opis stanowiska:

• Pełnienie roli administratora systemów Windows Server, Active Directory, Exchange, MS SQL, SharePoint
• Wykonywanie prac administracyjnych i utrzymaniowych w zakresie serwerów, sieci LAN i WAN, systemów operacyjnych, baz danych i innych elementów infrastruktury IT
• Udzielanie wsparcia technicznego (3 linia wsparcia)
• Utrzymanie i monitorowanie ciągłości pracy systemów operacyjnych
• Monitorowanie i rozwiązywanie problemów technicznych
• Utrzymanie i administracja środowiskami testowymi
• Prowadzenie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów firmowych
• Elastyczny czas pracy
• Możliwości rozwoju zależne od zaangażowania i efektów pracy

Wymagania

Wymagania: • Umiejętność administracji systemami i usługami opartymi o rozwiązania: Windows Server, Active Directory, MS SQL, Exchange
• Doświadczenie w centralnym zarządzaniu stacjami roboczymi oraz usługami terminalowymi
• Znajomość SMB, PowerShell, Hyper-V, App-V, RDS/VDI oraz systemów backupu

Aplikacje w postaci CV oraz listu motywacyjnego, a także wymagań finansowych prosimy przesłać na adres [email protected] .

[Nie uwzględniamy niekompletnych aplikacji]

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia

O Ineva Services Limited S.K.A.

Ineva Services Limited S.K.A. jest dynamicznie rozwijającą się, nowoczesną firmą z branży nowoczesnych technologii IT. Specjalizujemy się w projektowaniu rozwiązań E-Commerce, doradztwie w zakresie systemów IT, oraz szytych na miarę projektów webowych. Tworzymy spójne, wielofunkcyjne aplikacje pozwalające na optymalne wykorzystanie zasobów. Wśród naszych stałych Klientów spotkać można firmy działające na rynku polskim, ale i takie o zasięgu międzynarodowym.