Programista Front-end

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o. o.
  • Umowa o pracę Umowa

  • 501-1000 pracowników Rozmiar firmy

  • 1990 Rok założenia firmy

  • http://www.tme.eu WWW

Język programowania
Framework
Inne

Opis oferty

Zadania:

Tworzenie i optymalizacja kodu;
Współudział w opracowaniu koncepcji rozwiązania wraz z UX Designerem;
Rozwój aplikacji webowych w oparciu o makiety funkcjonalne;
Tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania

Wymagamy:

Bardzo dobrej znajomości HTML, CSS, JavaScript;
Bardzo dobrej znajomości biblioteki jQuery;
Bardzo dobrej znajomości frameworka Bootstrap;
Doświadczenia z LESS lub SASS;
Nastawienia na jakość kodu;
Doświadczenia z system kontroli wersji Git;
Umiejętności czytania i rozumienia dokumentacji w języku angielskim;
Znajomości formatów wymiany danych JSON,YAML;
Gotowości do nauki i zdobywania doświadczenia.

Dodatkowym atutem będą:

Doświadczenie z Node.js, Grunt, Gulp, RequireJS, Bower;
Doświadczenie w jednym z frameworków: Backbone.js / React /AngularJS;
Dobra znajomość systemu szablonów Twig;
Doświadczenie z systemem ciągłej integracji;
Doświadczenie w Bash Shell;
Doświadczenie w pracy w zwinnych metodykach (np. Scrum).

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic
  • Telefon służbowy
  • kasa zapomogowa
  • parking dla rowerów
  • dofinansowanie do posiłków
  • wyjazdy i spotkania integracyjne (kino, koncerty, wyjazdy weekendowe)
  • dofinansowanie nauki na studiach wyższych
  • Dofinansowanie nauki j. angielskiego