Software Developer

SoInteractive
Język programowania

Nasze biuro w Warszawie (Three Data Sources) skupia się przede wszystkim na R&D. Specjalizujemy się w zaawansowanych technologicznie projektach z użyciem/wykorzystaniem iOS i Node.JS. Wierzymy, że dobry programista jest w stanie tworzyć świetny soft niezależnie od języka. Stawiamy na pracę zespołową w fajnej atmosferze, przy zachowaniu dużego poziomu samodzielności i swobody. Celujemy w szybkie iteracje i ścisłą współpracę z klientem.

Wymagania

Twoje zadania:
  • tworzenie serwisów internetowych
  • tworzenie aplikacji mobilnych na Android i iOS
  • projektowanie baz danyc
  • integracja z istniejącymi systemami, w tym IsaaCloud
  • wsparcie techniczne dla klientów
Nasze wymagania:
  • znajomość przynajmniej dwóch z podanych języków programowania: PHP, Java, JavaScript, Objective C
  • umiejętność korzystania z systemów zarządzania wersjami (w szczególności git)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji, prowadzenie korespondencji i komunikację z klientem
  • gotowość do nauki nowych technologii
  • samodzielność
Mile widziane:
  • znajomość Node.JS, jQuery, AngularJS, Bash
  • znajomość Unixa, Apache
  • znajomość nierelacyjnych baz danych (w szczególności MongoDB)
  • doświadczenie w programowaniu aplikacji mobilnych na Android i iOS

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kompleks sportowy (siłownia, basen, sauna)
  • Dowolna forma zatrudnienia
  • Słodkości w każdy piątek
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pokój gier
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Darmowy parking
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Kuchnia
  • Karta multisport (lub podobna)

O SoInteractive

Engagement Driven Lab
Jesteśmy zespołem specjalistów z zakresu nowych technologii i kreacji. Łączymy know-how w dziedzinie grywalizacji z najnowszymi narzędziami, tworząc rozwiązania B2B, B2C i B2E, które budują zaangażowanie użytkowników na całym świecie. Za pomocą mechanizmów gier i Internet of Things dostarczamy produkty pozwalające na budowę motywacji, zmianę ludzkich zachowań czy efektywne zarządzanie czasem. Wiedza z zakresu programowania, testowania, user experience, grafiki, zarządzania projektami i koncepcji kreatywnych pozwala nam tworzyć projekty dla największych marek z Europy, Azji oraz obu Ameryk.