C# Developer

Grupa ProfAs Sp. z o. o.

9 000 - 10 000 zł netto

Język programowania
Inne

Dla naszego Klienta, jednego z największych dystrybutorów sprzętu IT/GSM/RTV/AGD w Europie Środkowo-Wschodniej poszukujemy kandydatów na stanowisko: C# Developer.

Lokalizacja:
Zamienie/Piaseczno

Wymagania

Wymagania:
  • praktyczna znajomość technologii .NET i ASP.NET (C#)
  • znajomość środowiska VisualStudio 2015
  • znajomość HTML, DHTML, JavaScript, CSS, XML/XSL
  • znajomość T-SQL (MS-SQL)
  • znajomość WebServices, WCF, REST, XML
  • znajomość SVN, GIT
  • umiejętność programowania obiektowego
Mile widziane:
  • znajomość administracji systemami Linux, Windows
  • znajomość administracji IIS i MSSQL
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • realizacja projektów internetowych
  • język angielski i/lub niemiecki.

Zakres obowiązków:
  • tworzenie i rozbudowa aplikacji .NET dedykowanych dla sprzedaży elektronicznej typu B2B i B2C w oparciu o język C#
  • integracja powyższych aplikacji z systemami zewnętrznymi / dziedzinowymi (ERP/CRM/DMS)
Klient oferuje:
  • odpowiedzialne stanowisko w dynamicznie rozwijającej się spółce -giełdowej o ugruntowanej pozycji
  • stabilne zatrudnienie w znanej, prestiżowej firmie dystrybucyjnej
  • doskonalenia umiejętności także na rynku międzynarodowym
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • narzędzia pracy
  • dostęp do pakietu benefitów
Proponowane wynagrodzenie: 9000-10000 pln netto B2B

Zainteresowany? Prześlij swoją aplikację na adres e-mail: [email protected]