Android Developer

New-Invest
  • Umowa o pracę Umowa

  • 2017 Rok założenia firmy

Poszukuję Android Developera, który będzie chętny realizować projekty dla szwedzkiej firmy produkującej bezzałogowe samoloty (cywline). Osoba zatrudniona będzie miała okazję tworzyć m.in. oprogramowanie, dzięki któremu możliwe jest definiowanie misji, jakie dany samolot ma wykonywać. Jeśli masz co najmniej 2-3 letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji na Androida oraz chcesz pracować w wykwalifikowanym międzynarodowym zespole - zapraszam do kontaktu.

Miejsce pracy: Szczecin/ możliwa częściowa praca zdalna
Wynagrodzenie: 4500-9800 PLN "na rękę"

Klient oferuje:
-pracę dla międzynarodowych Klientów w wielokulturowym, niejednorodnym środowisku
-okres urlopowy dostosowany do potrzeb pracownika
-elastyczne godziny pracy
-możliwość częściowej pracy zdalnej
-współpracę z wysokiej klasy profesjonalistami
-pracę opartą na zasadach działania dużego pracodawcy lecz bez sztywnych reguł znanych z pracy w korporacji
-udział w projekcie nie maintenance-owym
-długotrwałą współpracę

Obowiązki:
-współpraca przy tworzeniu innowacyjnego projektu dla szwedzkiej firmy produkującej samoloty bezzałogowe
-odpowiedzialność za programowanie Ground Control Station (aplikacja uruchamiana na tablecie)
-programowanie związane z nowymi funkcjonalnościami i tematami bliskimi zagadnienim badawczym ( np. programowanie zagadnień fizyki – np. wpływ wiatru na tor lotu)
-współpraca ze specjalistami współtworzącymi projekt

Wymagania:
-min 2-letnie doświadczenie w programowaniu w języku Android (aplikacje na smartfony i tablety)
-wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (współpraca z osobami anglojęzycznymi)
-doświadczenie w tworzeniu międzynarodowych projektów

mile widziana znajomość algorytmów (data processing, more complex calculation)

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu
Beata Puton
[email protected]