Web Developer – Python Developer Regular – Senior(P/WR/MZ)

Power Media S.A.
Język programowania
Framework

Aktualnie do naszej firmy Power Media S.A., która mieści się we Wrocławiu, poszukujemy Web- Developera (Python Developera). Przygotowujemy aplikację wewnętrzną dla dużej i rozpoznawalnej firmy w Polsce. Praca w małym zespole, przyjazna atmosfera, ciekawe technologie.

Opis stanowiska:
- poszukujemy Web-Developera (Python Developera) do przygotowania serwisu internetowego służącego do uploadu i przetwarzania materiałów wideo.
- osoba na tym stanowisku powinna wykazać się umiejętnością zaprojektowania projektu i jego przeprowadzenia

Oferujemy:
- pracę w miłej, rodzinnej atmosferze
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
- owoce w biurze ;)
- bezpłatne miejsce parkingowe,
- elastyczne godziny pracy

Wymagania

Wymagania:
- 2 –5 lat doświadczenia w pracy z językiem Python i Django
- znajomość OOP
- znajomość wzorców projektowych
- bardzo dobra znajomość JavaScript
- doświadczenie w automatyzacji testów
- podstawowa znajomość środowiska Linux
- znajomość PostgreSQL
Dodatkowym atutem będzie:
- znajomość Bootstrap
- doświadczenie w pracy z Knockout/ Angular.js
- doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji

Metodologia pracy

O Power Media S.A.

Świadczymy usługi z zakresu tworzenia oprogramowania, rekrutacji i outsourcingu pracowniczego. Nasza platforma księgowa ifirma.pl wspiera tysiące przedsiębiorców w prowadzeniu biznesu.
Czerpiemy radość i satysfakcję z dostarczania klientom nowoczesnych rozwiązań technologicznych i organizacyjnych w dziedzinie informatyki. Nasi specjaliści uczestniczą w tworzeniu systemów informatycznych, wspierając klientów swoją wiedzą i doświadczeniem.

Jednocześnie, działając na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Power Media S.A. z siedzibą przy ul. Grabiszyńskiej 241 B, we Wrocławiu (kod pocztowy: 53-234),
Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacji
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
Podanie danych osobowych jest dobrowolne.