Python Developer

NBC Sp. z o.o.

9 000 - 14 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

Język programowania
Baza danych
Narzędzia
Inne

Opis oferty

Witam:)
Szukam doświadczonych programistów Python, którzy dołączą do zespołu Web Services i pomogą kontynuować innowacyjność i wzrost na rynku przeglądarek. Moim klientem jest prestiżowa norweska firma informatyczna, zajmująca się tworzeniem przeglądarek od prawie 20 lat.

Wymagania

Obowiązki:
  • Podjąć inicjatywę i zapewnić terminowe dostawy
  • Rozwijać nowe usługi i dodawać funkcje do różnych systemów
  • Uczyć się nowych technologii
  • Działać na potrzeby swoich użytkowników wewnętrznych (deweloperzy, QA, menedżerów)

Wymagania:
  • Biegła znajomość języka angielskiego, w mowie i piśmie
  • Silna znajomość Pythona
  • Umiejętność zapisu wysokiej jakości i wydajnego kodu
  • Doświadczenie w Linux
  • Dobra znajomość protokołów internetowych takich jak HTTP lub TCP / IP
  • Silne znajomość algorytmów, struktur danych i baz danych

Dodatkowe atuty:
  • Web framework
  • NoSQL
  • doświadczenie w zarządzaniu serwerem HTTP
  • Doświadczenie we współpracy z innymi narzędziami automatyzacji, np. Puppet