Backend Developer (Python/Linux/C++)

Goldman Recruitment
  • Umowa o pracę Umowa

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży m.in. gier online, poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko: Backend Developer (Python/Linux/C++)

Opis stanowiska:

• odpowiedzialność za rozwój, automatyzację oraz utrzymanie platformy gier online,
• wsparcie zespołu programistów tworzących i rozwijających produkty firmy,
• integracja gier z portalami społecznościowymi i stronami partnerskimi,
• rozwiązywanie pojawiających się problemów w zakresie oferowanych produktów oraz środowisk pracy programistów,
• optymalizacje i usprawnienia w oferowanych usługach.

Wymagania:

• znajomość i wcześniejsze doświadczenie w zakresie: Python/Linux/C++,
• praktyka w pracy na relacyjnych bazach danych, mile widziana wiedza z obszaru NoSQL,
• umiejętność pracy nad aplikacją webową,
• autem będzie wszechstronne doświadczenie programistyczne oraz zdolności w zakresie szybkiego przyswajania wiedzy na temat nowych technologii,
• znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację w międzynarodowym teamie,
• doświadczenie w pracy z usługami hostingowymi będzie zaletą.

Oferta obejmuje:

• zatrudnienie w ciekawej, dynamicznie rozwijającej się branży gier,
• udział w interesujących projektach z możliwością realizacji własnych pomysłów,
• realne szanse rozwoju,
• praca w przyjaznym środowisku pracy,
• bogaty pakiet benefitów (Multisport, opieka medyczna, premia za dojazdy do pracy rowerem i wiele innych).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji na adres: [email protected]
Dziękujemy za każdą nadesłaną aplikację, informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.