Grafik 2D & 3D (Modelarz)

F1 Outsourcing Development Sp. z o.o.
Inne

Opis oferty

Oferujemy
  • Pracę dla norweskiej firmy z siedzibą w Stavanger w Norwegii, zajmującej się tworzeniem zaawansowanych rozwiązań symulacji i wizualizacji, stosowanych w przemyśle paliwowym, morskim, odnawialnych źródeł energii i innych
  • Pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę (lub inne formy współpracy, w zależności od preferencji kandydata)
  • Możliwość posługiwania się językiem angielskim na co dzień
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wyników pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy w niewielkim biurze w centrum Krakowa

Wymagania

Obowiązki
  • Modelowanie 3D (low-poly) na podstawie rysunków i fotografii
  • Mapping i teksturowanie, poprzez unwrapping modelu do tekstury
  • Animowanie struktur i postaci
  • Tworzenie grafiki 2D/grafik technicznych do zastosowania w interfejsach 2D touch
Wymagania

  • Doświadczenie w modelowaniu 3D (low-poly) przy zastosowaniu 3ds Max i/lub Maya
  • Doświadczenie w tworzeniu grafiki wektorowej 2D
  • Doświadczenie z nowoczesnymi silnikami gier 3D (Unity, CryEngine, Unreal) będzie atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego (komunikacja w biurze odbywa się w języku angielskim)

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Elastyczne godziny pracy

O F1 Outsourcing Development Sp. z o.o.

F1 Outsourcing Development Sp. z o.o. to prywatna firma outsourcingowa zlokalizowana w Krakowie, świadcząca usługi głównie dla klientów z Holandii, Belgii, Francji, Niemiec i Wielkiej Brytanii od 2008 roku. Rozwiązania, które stosujemy w naszych produktach i usługach są nadzorowane przez holenderskich specjalistów, którzy kładą nacisk na bezpieczeństwo, jakość i zastosowanie rozwiązań dostępnych open-source.