Praca: Wordpress Developer / Full Stack Developer

From Poland With Dev

5 000 - 12 000 zł netto

Język programowania
Framework

Poszukujemy do naszego zespołu Senior Wordpress Developera, który nie boi się wyzwań back-endowych. Rekrutujemy do produktu ecommerce rozwijanego etapowo, wymagamy dobrej znajomości Git. Wymagania:
- bardzo dobra znajomość systemu CMS Wordpress i istniejących do niego wtyczek
- znajomość WooCommerce
- bardzo dobra znajomość GIT, umiejętność mergowania i rozwiązywania konfliktów
- znajmość i zrozumienie akcji i flitrów w wordpressie​
- umiejętność pisania wtyczek do Wordpressa w PHP
- znajomość kwestii bezpieczeństwa stron opartych na Wordpressie
- podstawowa znajomość HTML5/CSS3/JS, jQuery, Bootstrap
​- znajomość języka angielskiego niezbędna do czytania dokumentacji technicznej​
- podstawowa znajomość RWD i Adobe Photoshop.

Mile widziane:
- język angielski w mowie.

Oferujemy:
- pracę w międzynarodowym, kreatywnym zespole
- praca w biurze w atrakcyjnej lokalizacji w Krakowie, możliwość pracy zdalnej
- wynagrodzenie zależne od umiejętności z przedziału 4-10 tys. zł netto / miesiąc fulltime
- możliwa forma zatrudnienia: umowa o pracę lub samozatrudnienie
- wymiar godzinowy - preferowany FullTime, ale szczegóły do ustalenia
- pracę nad rozwijanymi wewnętrznie produktami
- dobrą atmosferę i świetną kawę.

Zakres zadań i obowiązków:
- bieżące utrzymanie sklepu bazującego na WooCommerce
- odpowiadanie za poprawne deploy'e zmian
- rozwijanie sklepu poprzez dostosowanie woocommerce i funkcjonalności wtyczek.

Jesteśmy młodą, dynamiczną firmą, zajmującą się usługami z obszarów marketing&IT oraz tworzącą własne startupy. Używamy nowych technologii do budowy produktów z branży m.in. turystycznej/e-commerce. Realizujemy też aplikacje webowe i rozbudowane serwisy internetowe dla zagranicznych klientów. Tworzymy zgrany, multidyscyplinarny zespół i dbamy o wysoką jakość naszej pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą tego serwisu.

Wymagania

Wymagania:

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Prysznic
  • Szkolenia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Kuchnia

Praca w From Poland With Dev

O From Poland With Dev

Jesteśmy młodym zespołem wywodzącym się ze środowiska startupowego. Mamy dwa biura w Krakowie i Bielsku-Białej. W zakresie usług programistycznych pracujemy tylko dla klientów będących naszymi przyjaciółmi, dzięki czemu współpracujemy jedynie w atmosferze wzajemnego zaufania i szacunku. Obecnie pracujemy klientów pochodzących ze Stanów Zjednoczonych, Szwajcarii i Niemiec. Najważniejsza dla nas jest satysfakcja i rozwój każdej osoby zaangażowanej w projekt.