Financial Reporting Systems Development Manager

G-force sp. z o.o.

do 18 000 zł netto

G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG. Aktualnie dla naszego Klienta, do nowo budowanego zespołu poszukujemy:

Miasto: Warszawa
Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:
• Zarządzanie zespołem programistów i testerów
• Budowanie oraz zarządzanie zespołem
• Rozwiązywanie problemu
• Dokładne i terminowe zarządzanie i raportowanie wydajności
• Proponowanie innowacyjnych rozwiązań lub alternatywnych rozwiązań oraz promowanie najlepszych praktyk.

Wymagania:

  • Min. 5 lat doświadczenia w dostarczaniu rozwiązań IT
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość systemów raportowania finansowego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację
  • Praktyczna znajomość procesów ITIL
  • Umiejętność analizowania, diagnozowania i rozwiązywania złożonych problemów
  • Umiejętność budowania zespołu, motywowania oraz delegowania zadań
  • Mile widziana znajomość rynku ubezpieczeniowej
Klient oferuje:

• Atrakcyjne wynagrodzenie (umowa o pracę),
• Pakiet benefitów (Multisport, bony podarunkowe),
• Prywatna opieka medyczna,
• Program ubezpieczenia na życie,
• Dogodna lokalizacja przy stacji metra,
• Praca w międzynarodowym środowisku.